زمان آزمون نظام مهندسی ۹۸ نوبت دوم

آزمون ورود به حرفه مهندسان ویژه اسفند ماه ۹۸

براساس اعلام دفتر مقررات ملی ساختمان دومین دوره آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان سال ۱۳۹۸ در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ  ۱۵و۱۶ اسفند ماه بطور هماهنگ و همزمان در کلیه رشته‌های مهندسی مذکور در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته‌های معماری (نظارت و اجرا)، عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)، تاسیسات برقی (طراحی و نظارت) شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک برگزار می‌شود.

ثبت‌نام این دوره از آزمون‌ها از روز شنبه ۹۸/۱۰/۰۷ آغاز و تا روز جمعه ۹۸/۱۰/۱۳ ادامه خواهد داشت. از این‌رو کلیه متقاضیان دریافت پروانه اشتغال به‌کار مهندسی می‌توانند با مراجعه تدریجی به درگاه الکترونیکی inbr.ir از طریق سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

شایان ذکر است آزمون طراحی رشته معماری به‌ صورت جداگانه در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد که تاریخ دقیق ثبت‌نام و برگزاری آزمون یاد شده، متعاقباً به اطلاع کلیه متقاضیان خواهد رسید.

اولین دوره از آزمون های ورود به حرفه مهندسان در سال ۹۸ در در روز‌های پنجشنبه ۱۸ و جمعه ۱۹ مهرماه در سراسر کشور برگزار شد که متعاقب آن نتایج مربوط به این دوره از آزمون ها به استثناء آزمون طراحی معماری که هنوز اعلام نشده است در تاریخ ۲۰ آذرماه گذشته بر روی سایت دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان قرار گرفت و در دسترس می باشد.

اطلاعیه زمان آزمون نظام مهندسی ۹۸ ویژه اسفند ماه در لینک زیر :

http://inbr.ir/?p=4456

لینک زمان آزمون نظام مهندسی ۹۸ اطلاعیه ثبت نام و راهنمای شرکت در آزمون در زیر :

http://inbr.ir/?page_id=2

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *