پایان نامه معماری فرهنگسرای موسیقی

پایان نامه فرهنگسرای موسیقی

همه هنرها به طور عرضی با همدیگر ارتباط دارند. چراکه منشا همه آنها تجلی زیبایی است. این زیبایی در معماری ومجسمه‌سازی به شکل نسبت‌های طول و عرض و ارتفاع اتفاق می‌افتد. در یک چهره، تناسبات هستند که زیبایی می‌آفرینند.انتخاب پایان نامه فرهنگسرای موسیقی نشان از عمق فهم یک دانشجوی معماری از رشته تحصیلیش می باشد.معماری و موسيقی، دارای وجوه اشتراک بسياری؛ از جهات مفهومی، فضای ايجادی، شکلی و مورفولوژی هستند.در روزگاری که معماری روز به روز به سمت بی محتوايی و بهره گيری فرمال از عناصر پيش می رود.
موضوع طراحی فرهنگسرای موسیقی جزو یکی از پرطرفدارترین و البته جذابترین موضوعات برای رساله های معماری در سالهای اخیر بوده است.ارتباط بین موسیقی و معماری دیربازی است که مورد توجه اساتید بزرگ معماری و نیز موسیقی ایران و جهان قرار گرفته و تعدادی از معماران و موسیقیدانان بزرگ در این زمینه سخن گفته و در کارهایشان به آن پرداخته اند.از جمله لوکوربوزیه که از مطرح ترین معماران عصر ما بوده و اساتید ارزشمندی همچون دکتر منصور فلامکی که کتاب موسیقی و معماری را در این زمینه به رشته تحریر در آورده است.
در اینجا سعی شده با ارائه یک نمونه مطالعات پایان نامه فرهنگسرای موسیقی کمکی به آندسته از دوستان کرده باشیم. دوستانی که موضوع رساله پایانی خود را ارتباط بین موسیقی و معماری و موضوعات مرتبط به آن انتخاب کرده اند.
رساله فرهنگسرای موسیقی ارائه شده در این سایت شامل مفاهیم اولیه موسیقی و معماری، تعاریف ، بررسی مصادیق ، استاندارد طراحی تالارها و مسایل آکوستیکی ، تحلیل اقلیمی و ….. فرهنگسرای موسیقی ارومیه می باشد. فهرست مطالب جهت دانلود در زیر آمده است.،ضمنا فایل اصلی جهت دانلود عزیزان در ادامه قرار داده شده که دوستان پس از مشاهده فهرست می توانند دانلود نمایند.

دانلود فهرست مطالب پایان نامه فرهنگسرای موسیقی :

Fehrest
دوستان جهت دانلود و استفاده از مطالعات رساله معماری فرهنگسرای موسیقی می توانن از لینک زیر استفاده نمایند:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *