بدست آوردن بیت کوین رایگان با استخراج از کریپتوتب ( Cryptotab )

کریپتوتب یکی از روش های جدید و می توان گفت بهترین روش کسب بیت کوین رایگان می باشد که در ادامه آموزش کاملی درباره آن مشاهده خواهید کرد .

کریپتوتب یک مرورگر مانند سایر مرورگر های دیگر مثل Google Chrome یا Firefox می باشد که شما با نصب آن می توانید شروع به استخراج کنید . برای مثال وقتی شما در حال گشت و گذار در اینترنت می باشید این مرورگر به صورت خودکار در حال جمع آوری بیت کوین برای شما می باشد .
برای ورود به این سایت باید یک اکانت جیمیل داشته باشید که از طریق لینک زیر می توانید آن را بسازید :
– ساخت اکانت جیمیل
هدف کریپتوتب به دست آوردن بیت کوین هنگام استفاده از مرورگر گوگل کروم می‌باشد. این همان برگ برنده ای است کهکریپتوتب از آن بهره می‌برد و شما را مجاب به استفاده از آن می‌کند.
ایده آنها این است که شما این افزونه را برای مرورگر گوگل کروم خود دانلود کنید و در این صورت شما می‌توانید به هنگام استفاده از مرورگر و جست و جو در اینترنت، بیت کوین استخراج کنید. در واقع اگر با این اپلیکیشن فعالیت کنید، شما بیت کوین بدست خواهید آورد. شما می‌توانید دوستانتان را به این برنامه دعوت کنید و بیت کوین بیشتری بدست آورید. این شرکت بیان کرد که شما در عرض یک ماه با این برنامه می‌توانید ۱ بیت کوین (BTC) بدست آورید،البته چنانچه گفته شد باید زیر مجموعه های خود را گسترش دهید و دوستان زیادی را با استفاده از لینکی که در اختیار شما قرار داده میشود به این مجموعه اضافه کنید تا درآمدتان بالا برود.
دانلود و نصب این افزونه رایگان می‌باشد و بدون اینکه کار خاصی کنید، بیت کوین به دست خواهید آورد. ممکن است که شعار تبلیغاتی این افزونه، خیالی و دور از ذهن باشد. اما در واقع یک مفهوم ساده و منطقی برای راه اندازی و استفاده می‌باشد که از مرورگر و رایانه شما برای استخراج ارز دیجیتال بهره می‌برد. در این روش، سود حاصل از ماینینگ بین تمام افراد استفاده کننده از این افزونه پخش می‌شود.
جهت دانلود و نصب افزونه از لینک زیر استفاده نمایید (جهت دانلود حتما از فیلتر شکن استفاده کنید):
لینک دانلود و نصب کریپتو تب
پس از دانلود و نصب کریپتو تب وارد صفحه شده و طبق تصویر زیر شروع به استخراج بیت کویین کنید.فراموش نکنید که صفحه مربوط به کریپتو تب باید باز بماند.شما میتوانید صفحه را مینیمایز کرده و به کارهای عادی خود با لپ تاپ یا کامپیوتر شخصیتان بپردازید.

وقتی وارد صفحه شدید طبق فلش میزان استخراج را بر روی Max بذارید تا استخراج شروع شود و شروع به در آمد کنید .

لازم است بدانید در وسط صفحه لینکی برای شما گذاشته است که هر کاربری با این لینک ثبت نام کند زیر مجموعه شما خواهد شد و با کسب درآمد زیر مجموعه ها , شما هم کسب درصد دریافت خواهید کرد .
توصیه می کنیم برای اینکه درآمد خود را افزایش دهید دوستان خود را دعوت به این کار کنید و لینک زیر مجموعه گیری خود را به آنها بدهید تا درآمد زیادی را داشته باشید .